Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Wszystkim Czytelnikom mojego bloga życzę zdrowych i radosnych Świat Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że moje pisanie będzie się rozwijać i będziecie mogli czerpać z niego chociaż odrobinę inspiracji.

Przed Świętami miałam, zapewne tak jak wszyscy, masę pracy. Wychodziłam z gabinetu bardzo późno i jeszcze w domu przygotowywałam różne świąteczne specjały. Wszystko tak szybko się kręciło, że nawet zdjęć nie miałam czasu robić, żeby Wam pokazać.

Mam jednak małą niespodziankę, która udowadnia, że nawet osoba, która nie ma doświadczenia i wielkich zdolności może samodzielnie zrobić bożonarodzeniowy wieniec do powieszenia na drzwi.

Zrobiłam dwa takie wieńce. Jeden dla siebie, a drugi dałam w prezencie. Wszystkie materiały zebrałam w swoim ogródku, drut do związania gałązek dostałam od męża, bombki i inne dodatki miałam w domu.

20131223_232956

Kółko zrobiłam z brzozowych gałązek /są giętkie i łatwo dają się formować/, które oplatałam i wiązałam cienkim drucikiem.

20131223_233601

Oplotłam gałązki bluszczem, a później wplatałam gałązki jemioły i ostrokrzewu.
Pistoletem na gorąco dokleiłam szyszki pomalowane srebrnym sprayem, a jabłuszka pigwowca nabiłam na wykałaczkę i umieściłam między gałązkami.

20131224_120117

Już tylko wystarczyło zamocować bombkę lub dzwoneczki  i sznureczek do powieszenia. Gotowe – można cieszyć oczy

zdjęcie 4

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You May Also Like